2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Dąbrowa Górnicza
Dodane 01 maja 2024

Magazynier Dąbrowa Górnicza praca

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SPECJALISTA MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Dabrowa Górnicza

 Oferujemy:

 ·         Umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

·         Pięciodniowy tydzień pracy (weekendy i święta wolne)

·         Prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, bogaty pakiet socjalny

·         Woda źródlana i urządzenie dozujące do wykorzystania w domu

·         Przyjazna atmosfera pracy w stabilnej, międzynarodowej firmie

 Zadania na stanowisku:

 ·         Prawidłowy obrót towaru w magazynie, poprzez przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie wytycznych i procedur

·         Prowadzenie raportów i dokumentacji dotyczącej gospodarki magazynowej

·         Przyjmowanie towaru i wydawanie towaru w magazynie

·         Kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych

 Nasze oczekiwania:

 ·         Uprawnienia na wózek widłowy UDT

·         Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

·         Znajomość zasad gospodarki magazynowej

·         Umiejętność obsługi komputera

·         Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub możliwość wykonania badań przy zatrudnieniu

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 914237708