2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Halinów
Dział Kadr Delikatesów Kulfon
Dodane 24 kwietnia 2024

MAGAZYNIER Delikatesy Kulfon

Wynagrodzenie

5 900 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Halinów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Delikatesy Kulfon to sieć sklepów spożywczych działająca od 16 lat na Mazowszu.

Wypracowaliśmy wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. Zaopatrując swoich Klientów w produkty spożywcze, oferujemy towary najwyższej jakości.

Myśląc o naszych Klientach dbamy o ich potrzeby i zapewniamy wygodę codziennych zakupów.

Delikatesy Kulfon do swojego sklepu w Długiej Kościelnej ul. Kochanowskiego 16 poszukuje pracownika na stanowisko : MAGAZYNIER

Oferujemy :

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w miłej atmosferze

  • system pracy dwuzmianowej

ZADANIA:

  • przyjmowanie towaru zgodnie z dokumentacją dostawy,

  • rozmieszczanie towaru na przestrzeni magazynowej i sklepowej oraz zabezpieczanie przed uszkodzeniem,

  • przeliczanie towaru i sprawdzanie terminów ich ważności,

  • przeprowadzanie inwentaryzacji,

  • dbanie o porządek w magazynie,

Lokalizacja

Halinów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Halinów
ID: 870467694