2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Długołęka
Dodane 15 kwietnia 2024

MAGAZYNIER/Długołęka k.Wrocławia

Wynagrodzenie

6 800 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Długołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Firma PHU BLUGEL poszukuje Magazyniera do pracy w hurtowni spożywczej, która mieści się w hali w Długołęce.

Praca 8h/dz. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Nie wymagane doświadczenia w pracy na magazynie

Obowiązki:

·        Kompletowanie towaru z magazynu zgodnie z otrzymanym zamówieniem z instytucji zewnętrznych i układanie go na palecie

·        Prace magazynowe

Czego oczekujemy:

·        Sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

·        Dokładności, punktualności i dyspozycyjności

·        Aktualnej książeczki sanepidowskiej -mile widziane

Oferujemy:

·        umowę o pracę- po upływie od 1 do 3 miesięcy zatrudnienia na umowę zlecenie

·        stabilną pracę (szukamy pracownika na stałe)

·        wolne weekendy

·        terminowe wypłaty

Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez formularz serwisu, CV ze zdjęciem oraz umieszczoną klauzulą (RODO).

Prosimy zawrzeć sformułowanie:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.” przez firmę PHU BLUGEL Angelika Uchańska, ul. Wrocławska 33D, hala F, 55-095 Długołęka

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Długołęka,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Długołęka
ID: 676956873