2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Rudniki
Dodane 16 kwietnia 2024

Magazynier - dostawca , hurtownia piw i napojów

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Rudniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy osób, które tak jak my chcą swoją pracę przełożyć na zadowolenie klientów i czerpać przyjemność ze swojej pracy :)

Twój zakres obowiązków

Monitorowanie wszystkich etapów przepływu towarów

Organizowanie transportu i dystrybucji towarów

Kompletacja i przygotowanie towaru do wysyłki/ dostarczenia do klienta

Rozładunki i załadunki dostaw

Dbałość o rozmieszczenie towaru w magazynie w odpowiednim porządku (planowanie i zarządzanie przestrzenią magazynową)

Dowóz towaru do klienta

Dbałość o powierzone mienie

Nasze wymagania

Znajomość procesów magazynowych

Znajomość obsługi komputera

Wysoka dynamika działania i zaangażowanie w powierzone zadania

Doskonała organizacja czasu pracy i umiejętność ustalania priorytetów

Umiejętność pracy w zespole

Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

stawka 25 zł netto /h , studenci 28 zł.

Stabilne warunki zatrudnienia

Ciekawą pracę w dynamicznej rozwijającej się firmie, w przyjaznej atmosferze

Umowę o pracę lub B2B

Dużą samodzielność oraz możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku

Praca jednozmianowa

Dobre wynagrodzenie zawsze na czas

Premia uznaniowa

Praca od Poniedziałku do Piątku, Wolne weekendy

Cv ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres e-mail.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Rudniki
ID: 905199171