2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Miszewo
Dodane 02 maja 2024

Magazynier/Dostawca - Miszewo

Lokalizacja

Miszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Mille Sapori Plus Sp. z o.o. , lider w dystrybucji włoskich artykułów spożywczych, napoi oraz wina dla sektora HoReCa w Polsce, należąca do międzynarodowej grupy CREMONINI, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Magazynier/Dostawca

1. Twój zakres obowiązków

- kompletacja wydań zewnętrznych i wewnętrznych towarów z magazynu

- przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym

- rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej (wysoki skład)

- prawidłowe oznakowanie składowanych towarów

- utrzymywanie porządku i czystości w magazynie - praca ze skanerem - kierowanie samochodem dostawczym i dowóz towaru pod wskazany adres klienta

- przygotowanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania

- rozliczenie się na bieżąco z opłaconych przez klienta faktur

- planowanie optymalnej trasy przejazdu oraz opracowanie tras alternatywnych

2. Nasze wymagania

- ważne prawo jazdy kategorii B

- doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

- znajomość procesów magazynowych

- praca zmianowa, w tym w porze nocnej

- Mile widziane: orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

3. To oferujemy

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna

- zniżki na firmowe produkty spożywcze

- benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe w PZU, karta Multisport

- świadczenia z funduszu socjalnego

Zachęcamy do przesyłania CV.

Lokalizacja

Miszewo,

Pomorskie

Pomorskie, Miszewo
ID: 914679762