2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Ożarów Mazowiecki
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier Duchnice BORGIO

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeżeli jesteś zainteresowana/y nowymi wyzwaniami i stabilną pracą dołącz do naszego zespołu. Poszukujemy komunikatywnych i ambitnych osób na stanowisko:

MAGAZYNIER BORGIO

MIEJSCE PRACY: SEGRO park - Ożarów Mazowiecki

Godziny pracy : 08:00-16:00 lub 09:00-17:00

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie dostaw towaru

  • Rozkładanie towaru w magazynie

  • Oznaczanie kartonów i metkowanie produktów

  • Przygotowywanie zamówień dla klientów

  • Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą;

  • Pakowanie produktów, oznaczanie i adresowanie przesyłek;

  • Obsługa urządzeń magazynowych

  • Wykonywanie inwentaryzacji magazynu

WYMAGANA:

  • Niekaralność

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres: hr[małpka]borgio.pl.

Dodatkowo do każdej aplikacji bardzo prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez T-WIN Sp. z o.o, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08. 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm).

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 888153186