2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Sobiekursk
HG Robotics
Dodane 20 maja 2024

Magazynier - Dział dostaw i przyjęć

Lokalizacja

Sobiekursk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

HG Robotics Sp. z o.o. Sp.k.

Jesteśmy producentem maszyn konfekcjonujących dla branży

 Kosmetycznej, Chemicznej, Farmaceutycznej i Spożywczej.

Specjalizujemy się w produkcji kompletnych linii dozujących, zamykających, etykietujących oraz różnych aplikacjach z tym związanych m.in. maszyn opartych o Roboty.

Zatrudniamy ponad 50 pracowników,

pracujemy dla dużych międzynarodowych korporacji tj. Avon, L’Oreal, Reckitt-Benckiser, Dax Cosmetics, Joanna,

Istniejemy na rynku od 10 lat.

Chcesz zdobywać nowe doświadczenia?

Cenisz sobie możliwość pracy z ciekawymi ludźmi?

Masz ochotę podzielić się swoimi pasjami i pomysłami?

Lubisz robić rzeczy przyjemne i pożyteczne równocześnie?

Szukasz nowych wyzwań zawodowych?

To to ogłoszenie dla Ciebie!

Zapraszamy na nasza stronę :

www.hgrobotics.pl

www.youtube.com/HGROBOTICSPL

W tej chwili poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Sobiekursk (pow. otwocki, woj. mazowieckie)

Jednozmianowy cykl pracy (od poniedziałku do piątku 8-16)

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie dostaw na magazynie i ich sprawdzanie pod względem ilościowym i jakościowym.

  • Kompletowanie elementów potrzebnych do montażu mechanicznego maszyn.

  • Zarządzanie zapasami i kontrola stanów magazynowych.

  • Organizowanie miejsca na magazynie dla towarów oraz zapewnienie właściwej lokalizacji.

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

  • Planowanie i realizacja dostaw.

  • Utrzymywanie prawidłowego obiegu dokumentacji.

  • Zapewnienie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

  • Kontrola jakości elementów otrzymanych od dostawców.

  • Kontrola stanów magazynowych, terminów dostaw oraz zapasów.

  • Weryfikacja otrzymanych towarów.

  • Inicjowanie działań związanych ze zmniejszaniem kosztów zakupowych.

  • Tworzenie dokumentów związanych przyjmowaniem i zdejmowaniem towarów na magazyn.

Wymagania:

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – firma produkcyjna.

  • Umiejętność obsługi komputera.

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość programu magazynowego

  • Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność podejmowania decyzji.

  • Minimalne wykształcenie średnie o profilu technicznym lub z zakresu logistyki.

  • Rozwinięte umiejętności logicznego i analitycznego myślenia.

  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego.

  • Prawo Jazdy kat B

Oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Współpracę z zaangażowanym zespołem.

  • Pomoc doświadczonego zespołu.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość zatrudnienia osoby z niepełnosprawnością

  • Jednozmianowy cykl pracy (od poniedziałku do piątku 8-16).

  • Pakiet socjalny

  • Nauka j. angielskiego

Lokalizacja

Sobiekursk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sobiekursk
ID: 784478977