2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Fabryczna
Dodane 09 kwietnia 2024

Magazynier - Dział Przyjęć

Wynagrodzenie

4 800 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Militaria.pl została założona w 1998 roku. Jesteśmy wiodącym importerem i dystrybutorem artykułów strzeleckich dostępnych bez zezwolenia, produktów przeznaczonych do samoobrony, survivalu i outdooru. Będąc liderem w swojej branży posiadamy własną sieć Salonów Sprzedaży w największych miastach Polski.

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Wrocław, ul. Graniczna

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie zgodności dostaw

  • Przygotowanie towaru do dalszych procesów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Sumienności i dokładności

  • Gotowości do pracy fizycznej

  • Niekaralności

Oferujemy:

  • Miesięczny okres próbny (umowa zlecenie), następnie umowę o pracę

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17

  • System premiowy (frekwencja + wyniki)

  • Rabaty pracownicze

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Prywatna opieka medyczna (LuxMed)

  • Dofinansowanie posiłków

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że odpowiadamy na wybrane oferty, a wszelkie szczegółowe informacje zostaną podane w trakcie procesu rekrutacji.

Prosimy o dołączenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i selekcji przez FHTM sp. z o.o. ".

Administratorem danych w procesie rekrutacji i selekcji jest FHTM sp. z o.o., prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności dla kandydatów do pracy: www.militaria.pl/polityka-prywatnosci-praca.xml

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 910606824