2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ruda Śląska
Madej Wróbel
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier działu przypraw

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stawiamy na zapewnienie najwyższej jakości wyrobów mięsno wędliniarskich poprzez ciągły rozwój pracowników i procesów technologicznych.

Dołącz do zespołu!! Rozwijaj swój potencjał!!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce zatrudnienia:

Ul. Magazynowa 45

41-700 Ruda Śląska

Dział Przypraw

Dołącz do nas jeżeli:

  • poszukujesz pracy gwarantującej stabilność zatrudnieniu,
  • lubisz pracę z ludźmi,
  • jesteś osobą pracowitą i odpowiedzialną,

Zakres obowiązków

  • ważenie przypraw zgodnie z recepturą,
  • wydawanie przypraw do innych działów,
  • wydawanie innych materiałów pomocniczych (słonki, jelita, siatki wędliniarskie)
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • przestrzeganie standardów magazynowych

Poszukiwane kompetencje

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym,
  • gotowość do pracy w niedziele (w zamian dzień wolny w tygodniu),

Oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • system pracy 3 zmianowy 5 dni w tygodniu,
  • premie i dodatki,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • bezpłatne jedzenie w stołówce pracowniczej.

Zainteresowany/Zainteresowana? APLIKUJ!!!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Ruda Śląska
ID: 912200179