2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ruda Śląska
Madej Wróbel
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier działu Sieci Madej Wróbel Sp. z o.o.

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Madej Wróbel Sp. z o.o.

Stawiamy na zapewnienie najwyższej jakości wyrobów mięsno wędliniarskich poprzez ciągły rozwój pracowników i procesów technologicznych.

Dołącz do zespołu!!! Rozwijaj swój potencjał!!!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier działu Sieci

Miejsce zatrudnienia:

Ul. Magazynowa 45

41-700 Ruda Śląska

Dołącz do nas jeżeli:

  • poszukujesz pracy gwarantującej stabilność zatrudnieniu,
  • lubisz pracę z ludźmi,
  • jesteś osobą pracowitą i odpowiedzialną,

Zakres obowiązków

  • rozładunek i składowanie kartonów w odpowiednie miejsca na terenie zakładu

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym,
  • gotowość do pracy w niedziele (w zamian dzień wolny w tygodniu),
  • uprawnienia na wózki widłowe zakończone egzaminem UDT (z Urzędu Dozoru Technicznego)

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • system pracy 1 zmiana od 6:00 do 14:00
  • premie i dodatki
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • bezpłatne jedzenie w stołówce pracowniczej.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Ruda Śląska
ID: 909403799