2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Żywiec
Dodane 09 kwietnia 2024

Magazynier działu sprzedaży kuponowej

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żywiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: InneDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

EUROFIRANY B.B. CHOCZYŃSCY Sp. J. W związku z dynamicznym rozwojem i dalszymi planami strategicznymi Naszej Firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żywiec

OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie i kontrola dostaw towarów.

Rozładunek i załadunek towarów.

Sortowanie i składowanie towarów w magazynie zgodnie z ustaloną organizacją.

Cięcie tkanin i kompletowanie zamówień.

Przygotowywanie towarów do wysyłki i pakowanie towaru.

Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych w związku z funkcjonowaniem magazynu.

Utrzymanie porządku na magazynie.

WYMAGANIA:

Zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność, sumienność.

Punktualność, dokładność oraz umiejętność szybkiego uczenia się.

Umiejętność pracy w zespole.

Dyspozycyjność, system pracy zmianowej.

Mile widziane prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

Stały system premiowania,

Karta zniżkowa na nasze produkty,

Paczki świąteczne,

Rozwój zawodowy - system szkoleń.

Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV).  W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 870069916