2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Łomianki
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier FedEx Łomianki ul. Kolejowa 323, godziny nocne

Lokalizacja

Łomianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Magazynier

Miejsce pracy: Łomianki, ul. Kolejowa 323 (autobusy pracownicze na trasie Raciąż – Płońsk – Łomianki i Nowe Miasto - Nasielsk – Łomianki)

Zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek przesyłek

  • weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia

  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszyny

  • sporządzanie raportów

Profil kandydata:

  • wykształcenie zawodowe/średnie

  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

  • gotowość do pracy w godzinach nocnych: 18:30 - 2:30

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport/MyBenefit, platforma do nauki języka angielskiego)

  • nagrody jubileuszowe

  • Program Wsparcia Pracowników - bezpłatne i poufne doradztwo dla pracowników i ich najbliższych w kwestiach  prawnych, finansowych i  psychologicznych

  • dofinansowanie do nauki

  • wsparcie w działaniach rozwojowych

  • dodatkowe świadczenia socjalne (m.in świadczenia świąteczne)

  • posiłek regeneracyjny

  • autobusy pracownicze na trasie Raciąż – Płońsk – Łomianki i Nowe Miasto - Nasielsk – Łomianki

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 912558910