2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Chartowo
Raben
Dodane 29 maja 2024

Magazynier Gądki

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Złapiesz kontakt z fajnymi ludźmi, zyskasz super wspomnienia ze spotkań integracyjnych i odkryjesz dla siebie ciekawą ścieżkę rozwoju.

To oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów: Karta Multisport/platforma Mybenefit, prywatna opieka medyczna, karty zniżkowe na paliwo na stacjach LOTOS, ubezpieczenie grupowe, paczki spożywcze dla pracowników i ich dzieci, karty SIM na preferencyjnych warunkach i inne

  • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę, szkolenia wdrożeniowe, jasne reguły premiowania, możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazne miejsce pracy: najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy oraz troska o otaczające środowisko, nowoczesne technologie i rozwiązania, przyjazna atmosfera pracy w profesjonalnym zespole

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjęcia, wydawanie oraz relokacja towaru na magazynie

  • Praca ze skanerem

  • Obsługa wózków widłowych

  • Bieżąca kontrola ilości towaru Klienta w magazynie

  • Dbałość o stan towaru w magazynie oraz porządek

  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową

Nasze wymagania:

  • Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT lub prawo jazdy kat. B

  • Masz doświadczenie w pracy na magazynie lub chcesz je zdobyć

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Cechuje Cię uczciwość, sumienność oraz punktualność

  • Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe kwalifikacje

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 918415924