2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kórnik
RLP
Dodane 02 maja 2024

Magazynier - Gądki/Poznań

Wynagrodzenie

4 600 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kórnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Złapiesz kontakt z fajnymi ludźmi, zyskasz super wspomnienia ze spotkań integracyjnych i odkryjesz dla siebie ciekawą ścieżkę rozwoju.

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie i kompletacja zleceń dla klientów

  • Praca na wózkach widłowych w tym obsługa regałów wysokiego składowania

  • Rozładunek i załadunek towaru

  • Przygotowywanie inwentaryzacji

  • Praca na systemie magazynowym i dbałość o parametry jakościowe

  • Praca ze skanerem

Wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu i kompletacji zleceń w magazynie

  • Cechuje Cię uczciwość, sumienność, punktualność, dyspozycyjność

  • Jesteś osobą odpowiedzialną, na którą można liczyć

  • Jesteś gotowy/gotowa do pracy w trybie zmianowym

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego lub chcesz je zdobyć

  • Posiadasz uprawnienia UDT

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie od 4600 do 5800 PLN brutto w zależności od doświadczenia i uprawnień

  • Premia wydajnościowa uzależniona od wyników pracy

  • Szeroki pakiet benefitów – m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, karty zniżkowe na paliwo, paczki żywnościowe, platformę e-learningową do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia

Mamy DRIVE do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kórnik,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kórnik
ID: 914463866