2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Gniewomierz
Raben Group
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier (Gniewomierz)

Lokalizacja

Gniewomierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: InneDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Złapiesz kontakt z fajnymi ludźmi, będziesz pracować we wspaniałej atmosferze. Odkryjesz dla siebie ciekawą ścieżkę rozwoju. U nas nie ma miejsca na nudę!

Opis stanowiska

  • Załadunek i rozładunek samochodów za pomocą wózka widłowego
  • Kontroli nad wysyłką towarów
  • Dbałości o parametry jakościowe
  • Umiejętności pracy ze skanerem

Nasze wymagania

  • Masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem elektrycznym (UDT IIWJO lub IWJO)
  • Posiadasz doświadczenie w pracy w magazynie, jako operator wózka widłowego
  • Wykazujesz chęć do pracy w systemie zmianowym
  • Wykazujesz się wysokim zaangażowaniem w realizacji zadań (lubisz, to co robisz)
  • Posiadasz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziane

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów: Karta Multisport/platforma Mybenefit, Karty na zakupy w dyskontach spożywczych MAKROPrywatna opieka medycznaRabatowe karty paliwowe LOTOSUbezpieczenie grupowe, paczki spożywcze, karty przedpłacone, karty SIM na preferencyjnych warunkach i inne
  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę, Szkolenia wdrożeniowe, Jasne reguły premiowania, Możliwość rozwoju zawodowego, Wypłata wynagrodzenia zawsze na czas
  • Przyjazne miejsce pracy: Firma rodzinna – przedsiębiorstwo zarządzane przez wartości, Najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy oraz troska o otaczające środowisko, Nowoczesne technologie i rozwiązania, Przyjazna atmosfera pracy w profesjonalnym zespole
  • Dogodne warunki pracy: Komfort i bezpieczeństwo, Przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii, Atmosfera sprzyjająca współpracy i realizacji wspólnych celów

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gniewomierz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Gniewomierz
ID: 875766914