2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Piaseczno
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier - Hoya Lens Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości soczewek okularowych, opartych na zaawansowanych technologiach optycznych, będący częścią międzynarodowego koncernu, działającego w obszarze ochrony zdrowia i technologii informacyjnych, w ponad 150 oddziałach na całym świecie.

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i rozładunek dostaw

  • Kompletowanie półproduktów na podstawie dokumentacji oraz przekazywanie do działów produkcyjnych

  • Wysyłka gotowych produktów do klientów

  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych

  • Prowadzenie dokumentacji

  • Współpraca z działami produkcyjnymi w zakresie terminowej realizacji zamówień

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Znajomość środowiska Windows oraz pakietu MS Office

  • Zaangażowanie i chęć nauki

  • Poszukujemy osoby energicznej i dobrze zorganizowanej, wykazującej się samodzielnością oraz sumiennością

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w magazynie

To oferujemy

  • umowę o pracę bez pośredników

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karta sportowa)

  • dofinansowanie do posiłków

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • szkolenia oraz szansę rozwoju zawodowego

  • pracę w profesjonalnym i miłym zespole w nowoczesnym laboratorium

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 912235390