2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Legnica
Dodane 13 maja 2024

Magazynier - hurtownia budowlana Legnica

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma z 26 letnim doświadczeniem z branży dystrybucji materiałów budowlanych poszukuje pracownika na stanowisko magazynier.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w załadunku i rozładunku towarów w magazynie

  • dbanie o porządek i prawidłowe funkcjonowanie magazynu

  • przyjmowanie i odbieranie dostaw

  • sprawdzanie towaru pod względem jakościowym i ilościowym

  • zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów w magazynie

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • sumienność i dokładność

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • systematyczność

  • samodzielność

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • chęć do pracy i zaangażowanie

  • niekaralność

Oferujemy Tobie:

pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejącej od 26 lat, kierującej się zdrowymi zasadami, dbałością o klienta i pracownika, szanującą dobre relacje i współpracę. Z możliwością podwyższania kwalifikacji zawodowych na koszt firmy, ubrania robocze letnie i zimowe, dobrą atmosferę, jasne zasady, atrakcyjne wynagrodzenie i zgrany zespół.

Osoby zainteresowane prosimy, aby odpowiedziały na tą ofertę poprzez OLX dołączając swoje CV lub kontakt telefoniczny na numer 608 610 307. Zapraszamy .

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 810638411