2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Koszalin
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier - Hurtownia Materiałów Instalacyjnych EkoWodrol Sp. z o.o.

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia EkoWodrol Sp. z o.o. oferuje sprzedaż materiałów instalacyjnych z branży wodno-kanalizacyjnej oraz systemów grzewczych. Na rynku istniejemy od 65 lat, a nasze doświadczenie przyniosło nam ustabilizowaną pozycję na rynku profesjonalnych firm instalacyjnych.

Miejsce pracy: Hurtownia Materiałów Instalacyjnych, Koszalin, ul. Słowiańska 13

Godziny pracy: od 7:00 do 15:00 (lub od 8:00 do 16:00)

Twoje codzienne zadania:

  • odbiór jakościowo – ilościowy dostarczanych materiałów

  • przyjmowanie materiałów na stan magazynu (rozładunek)

  • nadzór nad właściwym składowaniem towarów przyjętych do magazynu

  • wydawanie materiałów zgodnie z otrzymaną dokumentacją (załadunek/transport do klienta)

  • transport towaru do klienta - BUS

Ważne, abyś posiadał:

  • prawo jazdy kat B

  • umiejętność obsługi wózków widłowych

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • komunikatywność, otwartość, pewność siebie

Co możemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju

  • praca w zespole

  • miła atmosferę pracy

  • darmowy pakiet medyczny

  • świadczenia z ZFŚS (bony, wczasy pod gruszą)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

W CV prosimy o dopisywanie aktualnie obowiązującej klauzuli przetwarzania danych osobowych:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji, prowadzonej przez EkoWodrol Sp. z o.o.

Informujemy, że Administratorem danych jest EkoWodrol Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Słowiańskiej 13, 75-846 Koszalin. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 894596766