2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Piła
Dodane 17 kwietnia 2024

Magazynier - hurtownia motoryzacyjna Auto Partner SA

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy Magazyniera w wiodącej na rynku motoryzacyjnym hurtowni motoryzacyjnej Auto Partner SA:

Miejsce pracy: Piła.

Opis stanowiska:

  • Prace związane z kompletacją zamówień, rozładunkiem, załadunkiem towaru

  • Prawidłowe zabezpieczenie towarów

  • Prawidłowe oznakowanie towarów

  • Prace porządkowe i inwentaryzacyjne na magazynie

  • Odpowiedzialność za ład, porządek i bezpieczeństwo na swoim stanowisku pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie

  • Dyscyplina, zaangażowanie, orientacja na cele.

  • Dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • pracę w przyjaznym oraz zaangażowanym zespole

  • zniżki pracownicze

  • wsparcie w każdym etapie wdrożenia do pracy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 912374265