2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Aleksandrów Kujawski
Dodane 05 kwietnia 2024

Magazynier Inter Cars Aleksandrow Kujawski

Wynagrodzenie

4 300 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Oddział sieci sprzedaży Inter Cars SA w Aleksandrowie Kujawskim poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Magazynier

Opis stanowiska:

• Przyjmowanie dostaw i prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie

• Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek

• Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów

Od kandydatów oczekujemy:

• Podstawowej umiejętności obsługi komputera

• Skrupulatności i dokładności

Kandydatom oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia,

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Pracę w systemie zmianowym

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Pełne informacje - dotyczące dbania o ochronę danych osobowych znajdują się w kwestionariuszu.

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Aleksandrów Kujawski
ID: 731081529