2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Kutno
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier Junior

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

USTRONIANKA Sp. z o.o. to w pełni polska, rodzinna firma, właściciel jednej z najstarszych rozlewni wód mineralnych w Polsce. Zatrudniamy pracowników w trzech zakładach produkcyjnych oraz w sześciu centrach dystrybucji wody w systemie galonowym. Od ponad 45 lat dostarczamy naszym klientom doskonałą wodę, najwyższej jakości napoje i syropy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Magazynier junior

Miejsce pracy: Kutno, woj. łódzkie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wózka widłowego

  • przyjmowanie i wydawanie surowców i materiałów (fizycznie i systemowo)

  • zapewnienie prawidłowości pracy na magazynie zgodnie ze standardami firmy

WYMAGANIA:

  • uprawnienia na wózki widłowe + UDT

  • odpowiedzialność i rzetelność

  • gotowość do pracy w systemie równoważnym

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • ubezpieczenie grupowe PZU

  • pakiet socjalny i medyczny LUX MED

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez HOOP Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie (99-300), przy ul. Wschodnia 5, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000269410, na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy”.

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 792890123