2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łyszkowice
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier/ka Warehouse Staff

Lokalizacja

Łyszkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje zadania:

  • Obsługa logistyczna klientów kontrola ilościowa oraz jakościowa przyjmowanych i wydawanych z magazynu towarów, rozładunki oraz załadunki samochodów klientów, kompletacja towarów.
  • Współpraca z innymi działami firmy stosowanie obowiązującej procedury obiegu dokumentów.
  • Dbałość o zgodność stanów magazynowych oraz bezpieczne przechowywanie towarów.
  • Poszukiwanie metod usprawniających pracę w magazynie optymalizacja.
  • Utrzymanie w czystości i sprawności używanego sprzętu.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność organizacji pracy i współpracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Otrzymasz od nas:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat
  • Przejrzysty system premiowy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Miejsce parkingowe
  • Możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach,
  • Przyjazną, wspierającą atmosferę w pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łyszkowice,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łyszkowice
ID: 910545166