2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Blachownia
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier-Kierowca

Lokalizacja

Blachownia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma produkcyjna zatrudni osobę na stanowisko Magazynier-Kierowca. Praca na stałe, od zaraz w Blachowni koło Częstochowy.

Opis stanowiska:

·        Przyjmowanie towarów na magazyn,

·        Kompletowanie zamówień klientów i wydawanie towaru

·        Dowóz towaru do klienta

·        Rozładunki towaru

·        Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami,

·        Dbanie o porządek w miejscu pracy

 Oczekiwania:

·        Dyspozycyjność

·        Chęci do pracy i zaangażowanie

·        Prawo jazdy kategorii B

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Dbanie o stan techniczny pojazdów

·        Utrzymanie porządku w pojazdach

·        Stosowanie się do panujących procedur oraz przepisów BHP

Oferujemy:

·      Stabilne warunki zatrudnienia

·      Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

·      Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

·      Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wspólny cel

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu OLX albo mailowo

Lokalizacja

Blachownia,

Śląskie

Śląskie, Blachownia
ID: 755321976