2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Zakopane
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier-Kierowca

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Instalbud Janosz sp. z o.o. to rodzinna firma z ponad 30-letnią tradycją na polskim rynku. Jesteśmy wiodącym dystrybutorem profesjonalnych produktów z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych.

Posiadamy kilkadziesiąt oddziałów w Polsce i zatrudniamy ponad 500 pracowników.

Gwarantujemy stabilność zatrudnienia i zarobków.

Dołącz do nas!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszych oddziałów

w Zakopanym, poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

  • Prawidłowe przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów;

  • Prawidłowe przewożenie towarów;

  • Dbałość o powierzone mienie oraz bezpieczeństwo towarów na magazynie,

  • Przestrzeganie obowiązujących procedur.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B mile widziane;

  • Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane;

  • Entuzjazm i chęć do pracy;

  • Zaangażowanie, sumienność, rzetelność;

  • Doświadczenie w pracach magazynowych mile widziane;

  • Otwartość na naukę i chęć doskonalenia umiejętności.

Oferujemy

  • Stała i dobrze zorganizowaną pracę;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Niezbędna narzędzia pracy;

  • Dodatki motywacyjne, wynagrodzenie premiowe;

  • Dofinansowanie do wypoczynku;

  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do opieki medycznej; ubezpieczenia grupowego oraz wykupienia pakietu sportowego;

    CV proszę przesyłać za pomocą przycisku do aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko MAGAZYNIERA przez Instalbud Janosz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pszczynie zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego rejestru Sądowego zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 912673237