2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Toruń
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier - Kierowca kat. B - Alan Akcesoria meblowe Toruń

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Alan Akcesoria Meblowe oddział w Toruniu zatrudni pracownika na stanowisko Magazynier - Kierowca kat. B

Miejsce pracy TORUŃ.

Opis stanowiska:

- przygotowanie towaru dla klienta,

- załadunek, rozładunek

- dostawa towaru do klienta

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

- prace porządkowe

  Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność organizacji pracy,

- samodzielność,

- dokładność, sumienność,

- chęć do pracy.

Mile widziane:

  • kurs obsługi wózka widłowego

Oferujemy:

- umowa o pracę na pełen etat.

Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Z.H.U. Alan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Inwalidów 51, 85-749 Bydgoszcz w celach związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Z.H.U. Alan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Inwalidów 51, 85-749 Bydgoszcz. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania."

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 659740932