2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kryspinów
Dodane 18 kwietnia 2024

Magazynier-kierowca kat B - Skład budowlany, Kryspinów

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kryspinów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Skład kostki brukowej, ogrodzeń, kamieni ozdobnych i kruszyw drogowych poszukuje od zaraz pracownika magazynowego - kierowcę.

Wymagania:

Prawo jazdy kat.B czynne

Dyspozycyjność w godz 7-17 ( praca zmianowa )

2 soboty pracujące w miesiącu

Mile widziane :

Uprawnienia na wózek widłowy, kat C, ładowarki koparki .

Zakres obowiązków

Pakowanie towaru

Przygotowywanie dostaw do Klienta końcowego

Rozwożenie towaru do Klientów samochodem Iveco Daily wywrotka

Dbanie o porządek w magazynie

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

Stawka godzinowa 24 zł nertto /h + premia

Wymagany biegły język polski

Praca od zaraz.

Lokalizacja

Kryspinów,

Małopolskie

Małopolskie, Kryspinów
ID: 668987501