2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Toruń
Dodane 03 maja 2024

Magazynier / Kierowca (kat. C)

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów,

·         praca od poniedziałku do piątku,

·         przygotowanie towaru do przewozu/dostawy,

·         przewóz i dostarczenie towaru do Klienta,

·         rozładunek towaru,

·         zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,

·         dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

Poszukujemy Osób:

·         posiadających prawo jazdy kat. C oraz „Kartę Kierowcy”,

·         posiadających aktualne uprawnienia i badania, a także ukończony kurs na przewóz rzeczy,

·         posiadających doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych

·         komunikatywnych,

·         potrafiących bardzo dobrze organizować swoją pracę,

Oferujemy:

·         Codzienny zjazd do bazy

·         Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę

·         Prywatną opiekę zdrowotną

·         Pracę ze stała grupą osób i podwykonawców

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 914586746