2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Chrzanów
Motrex
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier/Kierowca - magazyn Chrzanów

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Motrex Sp. z o.o., stabilnie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej i jeden z największych importerów akumulatorów na polskim rynku, poszukuje do swojego zespołu ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Magazynier/Kierowca

Miejsce pracy: Chrzanów

Opis Stanowiska:

  • kompletowanie zamówień,

  • przygotowywanie towaru do wysyłki,

  • prawidłowe przechowywanie towarów w magazynie,

  • kontrola zgodności stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym,

  • prace porządkowe w magazynie,

  • udział w inwentaryzacji.

  • dostawa towaru autem 3.5 tony, do 300 km.

 Oczekiwania od kandydatów :

  • mile widziane doświadczenie w pracy,

  • zaangażowanie i chęć do pracy,

  • sumienność i umiejętność organizacji pracy,

  • mile wdziana znajomość podstawowych zagadnień z zakresu motoryzacji,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność,

  • ogólna znajomość zasad funkcjonowania magazynu,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy :

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • dodatkowe benefity: darmowe obiady, kawa, herbata, napoje

  • praca stała w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • uczciwe warunki pracy w przyjaznej atmosferze,

  • pełne szkolenie i wsparcie całego zespołu,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

 Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 914058460