2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Głogów Małopolski
Dodane 03 maja 2024

Magazynier (Kierowca) w Dr Materac

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głogów Małopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Zapraszamy Cię do naszego Zespołu na stanowisku:

Kierowca Magazynier w Dr Materac (Głogów Małopolski)

Twoje główne zadania:

  • Przyjmowanie i wydawanie dostaw na magazynie głównym

  • Realizacja zamówień sklepów stacjonarnych oraz sklepu internetowego

  • Transport materacy i mebli do Klientów

  • Dbanie o powierzone mienie oraz zachowanie standardów pracy

Oczekiwania:

  • Czynne prawo jazdy kat B mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów "dużych"

  • Operatywność w działaniu

  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

W zamian za to Dr Materac zapewni Ci:

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • Możliwość rozwoju i awansu - 100% awansów w firmie to rekrutacje wewnętrzne

  • Realne i motywujące systemy premiowe - zawsze kopiemy do tej samej bramki

  • Atmosferę w dynamicznym i zgranym Zespole

Zapraszamy do Naszego Zespołu w Dr Materac ;-)

Odwiedź naszą stronę i konto na Facebook - jeżeli czujesz klimat - APLIKUJ

Lokalizacja

Głogów Małopolski,

Podkarpackie

Podkarpackie, Głogów Małopolski
ID: 700332218