2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Kłodzko
Dodane 15 kwietnia 2024

Magazynier - Kierowca w hurtowni budowlanej Krab w Kłodzku

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kłodzko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko: magazynier-kierowca do Sklepu Budowlanego Krab w Kłodzku. Zapraszamy do wysyłania CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wynagrodzenie jest zależne od wyników pracy.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i rozładunek dostaw

  • przygotowywanie wysyłek towarów do klientów oraz bieżące wydawanie towarów dla odbiorców

  • kontrola ilości i jakości przyjmowanego i wysyłanego towaru

  • bieżące prace porządkowe w magazynie i jego obrębie

  • realizowanie polityki związanej z ewidencją pustych opakowań i palet

  • wystawianie i kompletacja dokumentów magazynowych

  • dostarczanie towaru do klienta

Wymagania:

  • znajomość branży budowlanej;

  • wysoka organizacja pracy - terminowość, rzetelność i systematyczność

  • umiejętność pracy w zespole

  • uprawnienie na wózki widłowe mile widziane

  • czynne prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Kłodzko,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kłodzko
ID: 897722274