2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Białołęka
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier-kierowca, Warszawa - Kwant Hurtownie Elektryczne

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O firmie:

KWANT HURTOWNIE ELEKTRYCZNE SP. Z O. O. to ogólnopolska sieć punktów sprzedaży materiałów elektrotechnicznych. W swojej ofercie posiadamy materiały elektryczne i oświetleniowe czołowych producentów z branży. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie we współpracy z firmami instalatorskimi. Obsługujemy również przemysł oraz zakłady energetyczne gwarantując kompleksową obsługę i zaopatrzenie utrzymania ruchu. W naszych oddziałach zatrudniamy łącznie ponad 300 osób.

W związku z rozwojem sieci sprzedaży zatrudnimy osobę na stanowisku: KIEROWCA/MAGAZYNIER

Miejsce wykonywania pracy: WARSZAWA

To oferujemy:

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie: stała podstawa + premia,

  • możliwość uzyskania premii uzależnionej od wyniku oddziału,

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze,

  • atrakcyjne godziny pracy (5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie),

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy,

  • wyposażenie zgodnie z zasadami BHP,

  • pracę w młodym i ambitnym zespole,

  • możliwość awansu.

Twój zakres obowiązków:

  • konfekcjonowanie i przygotowanie towaru do przewozu/dostawy

  • przewóz i dostarczanie towaru do klienta

  • rozładunek towaru

  • wydawanie towarów wg dokumentów sprzedaży,

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

  • utrzymywanie porządku w samochodzie i magazynie

Nasze wymagania:

  • rawo jazdy kat. B

  • uprawnienia UDT

  • pracowitość,

  • sumienność,

  • uczciwość,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie w pracy jako kierowca/magazynier

  • dodatkowym atutem będzie znajomość produktów elektrotechnicznych,

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja(małpa)kwant.net.pl lub emil.galazka(małpa)kwant.net.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez KWANT Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Ostrołęka 07-410 , ul. Lokalna 5 , w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Informujemy, że:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KWANT Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Ostrołęka 07-410 , ul. Lokalna 5 .

Z administratorem można się skontaktować drogą elektroniczną na adres e-mail kwant (at.) kwant.net .pl lub pisemnie na adres siedziby administratora

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji

3) przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

4) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne

5) dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa

6) dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu

7) administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej

8) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji lub w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - przez okres 24 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 912711613