2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Knurów
Dodane 22 maja 2024

Magazynier Knurów

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Knurów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja procesu przyjęć magazynowych oraz wysyłek towaru do klienta (załadunek - rozładunek towaru)

  • składowanie surowców w dedykowanych  miejscach

  • kontrola  ilościowa  przyjmowanych i wydawanych towarów

  • zabezpieczenie towarów składowanych w obszarach magazynowych przed zniszczeniem i uszkodzeniem oraz zabezpieczenie ich do transportu

  • należyte dbanie o infrastrukturę magazynową (urządzenia i sprzęt używany przy pracach magazynowych)

  • dbałość o porządek we wszystkich obszarach magazynowania

  • czynny udział w inwentaryzacji rocznej

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe (preferowane średnie )

  • doświadczenie w pracy w magazynie w firmie produkcyjnej

  • praktyczna wiedza z zakresu zasad funkcjonowania gospodarki magazynowej

  • uprawnienia operatora wózka widłowego UDT- warunek konieczny

  • prawo jazdy kat.B

To oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne warunki finansowe (miesięczna premia uznaniowa, premia świąteczna)

  • Gruntowne wdrożenie na stanowisko pracy

  • System dodatkowych benefitów pracowniczych:

  • Dofinansowanie wypoczynku "wczasy pod gruszą"

  • Dofinansowanie wakacji dzieci

  • Karta Multisport (częściowo finansowana przez pracodawcę)

  • Platforma Multilife (całkowicie finansowana przez pracodawcę): m.in. badania laboratoryjne, konsultacje z internistą, psychologiem, dietetykiem, trenerem personalnym, nauka języków obcych, audiobooki,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Program rekomendacji pracowników

  • Parking dla pracowników

  • Raz w tygodniu pracodawca zapewnia świeże owoce i drożdżówki

  • Możliwość awansu na Starszego Magazyniera

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Knurów,

Śląskie

Śląskie, Knurów
ID: 861845153