2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Wasilków
Dodane 15 kwietnia 2024

Magazynier kompletacja zamówień

Lokalizacja

Wasilków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Unicell International Sp. z o.o. producent klei, farb, systemu dekoracji ścian Primacol Decorative, obecna na polskim rynku od 1998r. zatrudni:

Magazynier - kompletacja zamówień

Miejsce pracy: Magazyn Wasilków

Nie wymagamy doświadczenia.

Twoje zadania:

  • Kompletowanie zamówień

  • Rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie

  • Rozładunek i załadunek towaru

  • Dbałość o swoje stanowisko i miejsce pracy

  • Udział w inwentaryzacjach

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Nasze oczekiwania:

  • Odpowiedzialność i dokładność

  • Zaangażowanie

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

 Prosimy o umieszczenie klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez  Unicell International sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Supraślska 25, 16-010 Wasilków.

Dołączenie do CV mojego zdjęcia, jak również podanie przez mnie w CV większego zakresu danych osobowych niż określone w art. 221 Kodeksu pracy jest wyraźnym działaniem potwierdzającym moją zgodę na przetwarzania tych danych w celach rekrutacji."

Lokalizacja

Wasilków,

Podlaskie

Podlaskie, Wasilków
ID: 729373220