2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Gdów
Dodane 10 kwietnia 2024

Magazynier kompletacja zamówień

Lokalizacja

Gdów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Chomik M.Świeży S.J. zatrudni na stanowisko:

Magazynier- kompletacja zamówień

 Główne zadania na stanowisku :

Kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem,

Odpowiednie spakowanie i zabezpieczenie oraz opisanie towaru przed wysyłką

Dbanie o porządek na miejscu pracy oraz w powierzonej lokalizacji

Inwentaryzacja

Od kandydatów oczekujemy :

Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Podstawowa znajomość obsługi komputera

Dobra organizacja pracy

Uprawnienia na wózki widłowe

Pracowitość, dyspozycyjność i dokładność

Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

Oferujemy:

Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

Umowę o pracę

Wynagrodzenie zasadnicze + premia

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Niezbędne narzędzia do pracy

Karta MultiSport

Możliwość realizacji swoich pomysłów

Doskonałe warunki socjalne, świeżą kawę i przyjazną atmosferę

www.chomik.pl

W celu umożliwienia rekrutacji, w CV prosimy zawrzeć klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych.

Lokalizacja

Gdów,

Małopolskie

Małopolskie, Gdów
ID: 904120150