2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Białystok
  6. Prace magazynowe - Bema
Dodane 19 kwietnia 2024

Magazynier Konsorcjum Stali

Lokalizacja

Białystok, Bema

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu, krajowy lider w branży wyrobów hutniczych i produkcji zbrojeń budowlanych, posiadający własne Centrum Serwisowe Blach, Centrum Serwisowe Stali oraz Zakład Konstrukcji Stalowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków:

  • Praca w charakterze pracownika fizycznego w magazynie wyrobów hutniczych.

  • Praca w trybie pięciodniowym w systemie jednozmianowym.

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność, operatywność, samodzielność.

  • Umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy.

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi suwnic.

  • Znajomość produktów z branży wyrobów hutniczych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię regulaminową.

  • Umowę o pracę - składki odprowadzane od całości otrzymywanego wynagrodzenia.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Szkolenia do wykonywanej pracy.

  • Posiłki regeneracyjne w okresie od 01 listopada do 31 marca.

  • Dofinansowania urlopowe.

  • Dodatki świąteczne.

  • Niskooprocentowane pożyczki z ZFŚS.

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Wsparcie oraz wprowadzenie na stanowisko pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji wraz z CV za pomocą przycisku aplikowania.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bema
ID: 912894850