2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kościan
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier Kościan

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: InneDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma EFLI GROUP w Kościanie zajmująca się sprzedażą materiałów instalacyjnych poszukuje kandydata na stanowisko magazyniera

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów

  • sortowanie i przygotowanie towarów do wydania

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy

  • pakiet świadczeń socjalnych

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe

  • chęć do pracy

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość

Administratorem Państwa danych osobowych jest EFLI GROUP Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Kościanie, 64-000 Kościan, ul. Z. Sierakowskiego 60.

Pamiętaj, aby w treści przesyłanych dokumentów umieścić niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 909372517