2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kostrzyn
Kadry
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier, Kostrzyn Wielkopolski, ul. Krajowa 19

Lokalizacja

Kostrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

MAROL to firma z doświadczeniem w sektorze FMCG od 1992 roku. Jesteśmy głównym dostawcą asortymentu do sklepów sieci Chata Polska S.A., współpracujemy również z sieciami detalicznymi, sklepami indywidualnymi, hurtowniami i producentami. Wspólnie dbamy o najwyższą jakość obsługi klientów oraz intensywnie poszerzamy działalność zdobywając nowe rynki.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Kostrzyn Wielkopolski, ul. Krajowa 19

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek pojazdów,

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu,

  • Rozkładanie przyjętego towaru,

  • Kompletowanie i składanie zamówień od klientów,

  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Oczekujemy:

  • Prawo jazdy kat. "B",

  • Dyspozycyjności,

  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Wynagrodzenie zawsze na czas,

  • Atrakcyjne warunki pracowniczego ubezpieczenia grupowego, opiekę medyczną oraz pakiety sportowe,

  • Wsparcie doświadczonego zespołu oraz doświadczonej kadry managerów.

Dołącz do nas!

Prosimy przesyłać aplikacje z dopiskiem:

,,Zapoznałem się z udzielaną przez Marol Sp. z o.o. informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych, oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marol Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Dobrowolna zgoda w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji:

,,Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marol Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, w okresie do 31 grudnia pierwszego pełnego roku kalendarzowego po roku zgłoszenia mojej kandydatury.

Informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych:

Administratorem danych osobowych kandydatów jest Marol Sp. z o.o. (ul. Zwierzchowskiego 25, 61-249 Poznań, tel. +48 61 65 00 396), która przetwarza je w celu rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, oraz prawo skargi. Kandydat może wycofać zgodę na przetwarzanie danych w każdym czasie. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych oraz Państwa praw pod linkiem: www.chatapolska.pl/web/files/rekrutacja_obowiazek_informacyjny.pdf

Lokalizacja

Kostrzyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kostrzyn
ID: 910268426