2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Podgórze
Dodane 28 maja 2024

Magazynier, Kraków

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Fabryka Kolorów sp. z o.o. sp.k.

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2008 r. Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości urządzeń drukujących oraz materiałów eksploatacyjnych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie towaru oraz jego sprawdzanie pod względem ilościowym i jakościowym

  • Dbałość o odpowiednie rozmieszczanie towarów w magazynie

  • Przygotowywanie towarów wychodzących z magazynu oraz ich załadunek

  • Rozładunek dostaw

  • Sprawdzanie stanów magazynowych

  • Dbałość o utrzymanie zapasu opakowań

  • Dbałość o porządek w magazynie oraz o powierzone narzędzia pracy

  • Współpraca i wymiana informacji z pracownikami innych działów

  • Zabezpieczenie magazynowanego i przewożonego towaru przed zniszczeniem lub uszkodzeniem

  • Prowadzenie i kontrola dokumentacji magazynowej

  • Udział w inwentaryzacjach

Wymagania:

  • Znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej

  • Rzetelność i uczciwość

  • Dokładność i chęć do pracy, sumienność

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera będzie dodatkowym atutem

  • Dobra organizacja pracy, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Wykształcenie średnie

  • Znajomość branży drukarek i materiałów eksploatacyjnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Praca w dni robocze (poniedziałek-piątek) w godz. 8.00-16.00, 9.00-17.00

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 678298888