2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Bronowice
Dodane 04 maja 2024

Magazynier Kraków

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wydawnictwo Aksjomat sp. z o.o. z Krakowa, z 25-letnim doświadczeniem na rynku, poszukuje magazyniera.

 Wymagania:

- Wykształcenie średnie

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Dobra znajomość Excela

- Dokładność i sumienność

- Odpowiedzialność i zaangażowanie

- Prawo jazdy

Obowiązki:

- Kompletacja zamówień

- Pakowanie przesyłek

- Przyjmowanie i wydawanie przesyłek

- Kontrola zgodności przyjmowanego towaru z dokumentami

- Utrzymywanie porządku w magazynie

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej firmie na umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Przyjazną atmosferę pracy

- Miejsce pracy: Modlniczka(róg ul. Komandosów i Willowej)

- Pracę w godzinach od 8.00 do 16.00