2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Klaudyn
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier | Praca dla kobiet i mężczyzn | wolne weekendy | OD ZARAZ

Wynagrodzenie

4 650 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Klaudyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier

Lokalizacja miejsca pracy: Klaudyn

Twój zakres obowiązków:

  • Kompletacja i pakowanie zamówień internetowych;

  • Rozlokowywanie zwrotów na przestrzeni magazynu;

  • Rozładunek i załadunek dostaw.

Nasze wymagania:

  • Wysoka motywacja do pracy;

  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy;

  • Odpowiedzialność, sumienność.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie od zaraz;

  • Wolne weekendy;

  • Stawkę godzinową na poziomie 27,70zł/h brutto;

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego w PZU;

  • Pracę na 2 zmiany - 6-14/11:30-19:30 (wymienne tygodniowo);

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;

  • Pełne przygotowanie do pracy i szkolenia.

Lokalizacja

Klaudyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Klaudyn
ID: 914001318