2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Toruń
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier/Kupiec BETPREF Toruń

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

BETPREF SP. Z O.O. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek towaru,

  • kontrolowanie prawidłowości wydawania i przejmowania towarów,

  • odpowiednie oznakowywanie oraz dbanie o warunki przechowywania surowców,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z gospodarką magazynową,

  • nadzór nad magazynami,

  • sporządzanie okresowych raportów oraz uczestnictwo w inwentaryzacjach.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie: min. zawodowe,

  • uprawnienia na wózki widłowe oraz znajomość systemowego prowadzenia gospodarki magazynowej wspomaganej systemem ERP (np. Prestiż, IFS),

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, rzetelność, sumienność,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra znajomość excel

Mile widziane:

  • możliwość pracy zmianowej.

Pracując u nas zyskasz:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • miłą atmosferę w pracy,

  • pakiet benefitów:

    • prywatna opieka medyczna,

    • ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia na bliskich,

    • Multisport- z możliwością rozszerzenia na bliskich.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 892408458