2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Sobków
Dodane 10 kwietnia 2024

Magazynier Lewiatan Sobków

Lokalizacja

Sobków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER LEWIATAN

Twój zakres obowiązków:

- przyjmowanie i zwrot towaru,

- kontrola stanów magazynowych i prowadzenie dokumentacji magazynowej,

- udział w inwentaryzacji towaru,

- utrzymywanie porządku na magazynie.

Czego od Ciebie oczekujemy:

- szybkiego przyswajania nowej wiedzy i umiejętności,

- cenimy rzetelność, pracowitość, uczciwość i zaangażowanie,

- cenimy ludzi zmotywowanych i chętnych do pracy,

- mile widziane będzie doświadczenie w pracy w sklepie.

Oferujemy pełny etat i stabilne warunki zatrudnienia.

Jeśli nie masz doświadczenia w pracy w handlu - przeszkolimy Cię !

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z oświadczeniem o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez OFI-DETAL spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytowa w Kielcach (25-394) przy ul. Bohaterów Warszawy 6 lok. 7G, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000434576, posiadająca numer REGON: 260635270, NIP: 9591949596, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Lokalizacja

Sobków,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Sobków
ID: 691560992