2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Rogoźno
Dodane 15 kwietnia 2024

Magazynier / logisty / obsługa wysyłek sklepu internetowego

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rogoźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma ArtSteel Laser z siedzibą w Rogoźnie zatrudni osobę na stanowisko magazynier/pracownik produkcji w dziale CNC cięcia i gięcia blach

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji na rynku.

  • Praca 1-zmianowa, w ogrzewanej hali

  • Pewne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin - w trybie jednozmianowym.

  • Pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Premie na koniec roku kalendarzowego.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazyniera i zarzadzania magazynem, przy produkcji itd.

  • Sprawna obsługa wózka widłowego.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Uczciwość i sumienność.

  • Dyspozycyjność.

  • Zatrudnimy również ambitne młode osoby do przyuczenia.

Opis stanowiska :

  • Obsługa magazynu.

  • Kontrola jakościowa oraz ilościowa wykonanych detali.

  • Rozładunek dostarczonego towaru do firmy (blachy, profile, rury).

  • Załadunek gotowych detali dla klientów.

  • Zakupy materiałów.

  • Pilnowanie porządku na terenie firmy.

  • Prowadzenie ewidencji sprzętu.

  • Sporadycznie dostawa detali do klientów na terenie Poznania i okolic.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV przez formularz lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Rogoźno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rogoźno
ID: 755481524