2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Borowiec
Dodane 29 maja 2024

Magazynier - logistyk

Lokalizacja

Borowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się handlem warzywami poszukuje pracownika na stanowisko: magazynier.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz rozliczanie towaru zgodnie z jego przeznaczeniem

  • Tworzenie i dbanie o obieg dokumentów transportowych na magazynie

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Dbanie o porządek w magazynie

  • Znakowanie towarów i ich segregacja

  • Organizowanie i nadzorowanie innych osób w magazynie

  • Organizowanie transportów z i do magazynu

  • Monitorowanie i nadzorowanie towarów wychodzących i przychodzących z magazynu

  • Przestrzeganie obowiązujących zasad BHP i standardów pracy oraz ich egzekwowanie wśród podległych pracowników

  • Stałe usprawnianie procesów magazynowych

  • Śledzenie terminowości dostaw

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum średniego

  • Umiejętności pracy pod presją czasu i analitycznego myślenia

  • Samodzielności oraz dokładności w wykonywaniu pracy

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

  • Odpowiedzialne podejście do bezpieczeństwa w pracy, przestrzeganie zasad dotyczących bezpieczeństwa

  • Dbałość o relacje w podległym zespole jak i z działami współpracującymi

  • Prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Borowiec,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Borowiec
ID: 918449348