2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Lubin
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier - Lubin - AQUA Grupa SBS sp. z o.o.

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zapraszamy kandydatów do pracy na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: LUBIN

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wymagane uprawnienia na wózek widłowy

  • prawo jazdy kat.B

  • pracowitość, zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • mile widziane doświadczenie w branży instalacyjnej, przemysłowej lub budowlanej

Obowiązki:

  • rozładunek dostaw oraz przyjęcie towaru

  • kompletowanie zamówień

  • przygotowywanie zamówień do wysyłki

  • dbanie o porządek w miejscu pracy, mienie firmy i powierzony towar

Wybranym osobom oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się sieci hurtowni instalacyjnych, grzewczych

    i wodociągowych

  • umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy, regularne szkolenia handlowe

    i produktowe

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (szczegółowe informacje zostaną udzielone w trakcie rozmowy rekrutacyjnej)

  • jeśli szukasz stabilnej firmy na wiele lat

  • jeśli szukasz rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

O nas

"AQUA - Grupa SBS":

  • od przeszło 40 lat w branży

  • 17 oddziałów

  • blisko 60 doradców technicznych

  • nowoczesny magazyn centralny

  • ponad 40 000 produktów w ofercie

  • import produktów specjalistycznych

Nasza firma hołduje zasadą biznesu w celu budowania mądrej i partnerskiej polityki współpracy z Klientami. W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na najwyższej jakości produktów, szerokim wyborze asortymentu, skutecznej i efektywnej logistyce, a także na możliwości kontaktu z wykwalifikowaną kadrą. Nasza firma obsługuje następujące grupy klientów: firmy wykonawcze instalacyjne, instalatorów techniki grzewczej, instalatorów systemów nawadniających, firmy studniarskie, jednostki wodociągowe, zakłady przemysłowe, firmy handlowe z branży instalacyjnej.

Nasz asortyment obejmuje: technikę grzewczą, pompy ciepła, klimatyzacje, instalacje wewnętrzne, sieci zewnętrzne, technikę pompową, systemy nawadniające, armaturę wodociągową i przemysłową, żeliwo drogowe, oczyszczalnie i zbiorniki na wodę itp.

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 820677285