2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Rogoźno
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier - magazyn wyrobów hutniczych

Lokalizacja

Rogoźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma LEBAL S.A. poszukuje osoby do pracy na magazynie wyrobów hutniczych. Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem wyrobów hutniczych (profile zamknięte, rury okrągłe).

Opis stanowiska pracy:

  • załadunek i rozładunek towaru za pomocą suwnicy z poziomu zero
  • przygotowywanie towaru do wysyłki dla Klienta
  • bieżące prace magazynowe takie jak układanie towaru i sprzątanie
  • tryb pracy dwuzmianowy (brak zmiany nocnej)
  • zapewnienie obsługi Klienta na najwyższym poziomie

Wymagania:

  • wykształcenie minimum podstawowe
  • wysokie poczucie odpowiedzialności, dokładność oraz koncentracja
  • przyjazne i grzeczne nastawienie do Klienta
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów i współpracę w zespole
  • mile widziane uprawnienia na obsługę suwnicy z poziomu roboczego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość dodatkowych premii w przypadku spełnienia założeń logistycznych

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LEBAL S.A. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest LEBAL S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Michałowo 27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Rogoźno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rogoźno
ID: 607214628