2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Słupsk
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier-magazynier

Wynagrodzenie

4 242 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię pracownika na stanowisko Magazynier

PH Market HURTOWNIA OBUWIA 76-200 Słupsk Witkacego 5-7

-praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku 8-16

-praca na terenie Słupska stacjonarna w małym zespole

-ciągle nowe wyzwania-bez monotonności

-urlop latem na wakacje i zimą

-praca przy sprzedaży stacjonarnej jak i e-commerce

-zapewniamy przeszkolenie , programów sprzedażowych

-praca od zaraz na umowę o pracę

Wymagania:

-umiejętność pracy w zespole

-łatwość zapamiętywania

-komunikatywność; łatwość nawiązywania kontaktów na odległość

-dbałość o porządek

- obsługa komputera

-prawo jazdy

Obowiązki:

Przyjmowanie i wydawanie towarów na i z magazynu

Relokacja towarów przy pomocy wózków platformowych ręcznie

Kierowanie pracami magazynowymi ,

Dbałość o porządek na magazynie

Pakowanie i wysyłki paczek kurierem

Przygotowywanie zamówień dla klientów i handlowców.

Obsługa reklamacji klientowskich: ewidencja ;segregacja;

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV przez OLX lub adres email

Kontakt pracodawcy w ciągu 5 dni- tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą proszę o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych(dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 895478428