2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Konstantynów Łódzki
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier / Magazynierka

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salesianer Miettex to międzynarodowa grupa kapitałowa działającą w branży pralniczej i usług wynajmu tekstyliów. Zatrudniając ponad 3000 pracowników jesteśmy liderem rynkowym w regionie CEE/SEE.

Kontynuując ekspansję naszych rozwiązań w dziedzinie bielizny hotelowej i odzieży roboczej w Polsce, poszukujemy do naszego oddziału osoby na stanowisko:

Magazyniera / Magazynierka

Od kandydata oczekujemy:

  • uczciwości, punktualności, dokładności, systematyczności

  • odpowiedzialności na każdym etapie działania

  • znajomości obsługi komputera

  • zdolności planowania i ustalania priorytetów

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • czynnego prawa jazdy kat. B

  • gotowości do podjęcia pracy choćby od zaraz

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie tekstyliów dla klientów (tekstylia hotelowe, odzież robocza, maty podłogowe czyszczące, czyściwo przemysłowe)

  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie dostaw dla klientów

  • sprawdzanie ilości zgodnie z dokumentami

  • skanowanie i metkowanie tekstyliów

  • przyjmowanie i kontrola dostaw

  • wystawianie listów przewozowych

  • utrzymywanie porządku na magazynie

  • sporadyczne wyjazdy do klientów z dostawami (zastępstwa)

Oferujemy:

  • szkolenie

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • umowę na okres próbny, docelowo na stałe

  • firmowe dni słodkie i owocowe

  • świadczenia z ZFŚS

  • karta Multisport

  • pracę w zgranym i wzajemnie wspierającym się zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Salesianer Miettex Sp. z o.o. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Salesianer Miettex Sp. z o.o. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Górnej 74. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.”

Do zobaczenia !

Informacja dla kandydata do pracy dotycząca Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)

Szanowni Kandydaci do pracy,

od 25 maja 2018 roku zaczęły obowiązywać przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, które nakładają rozszerzone obowiązki informacyjne. W związku z powyższym – wywiązując się z obowiązku nałożonego na mocy nowych przepisów – niniejszym informujemy Panią / Pana, że przetwarzamy Pani / Pana dane osobowe. Wskazujemy na fakt, że procesy przetwarzania danych osobowych są tożsame z procesami przetwarzania danych prowadzonymi przez nas dotychczas i w związku z tym nie zachodzą żadne zmiany w odniesieniu do stosunku pracy.

W ramach stosunku pracy przetwarzane są dane udostępnione przez Panią / Pana (np. życiorys, dane kontaktowe w przypadkach nagłych) oraz dane pozyskane przez nas w trakcie trwania stosunku pracy, takie jak numer rachunku bankowego, dane dotyczące wynagrodzenia, zwolnienia lekarskie, urlop opiekuńczy, urlop wychowawczy itp.

Ogólne zasady przetwarzania danych w ramach stosunku pracy

Przetwarzanie oraz przekazywanie danych dokonywane jest w celu naliczenia wysokości wynagrodzenia i należnych gratyfikacji oraz realizacji obowiązków w zakresie prowadzenia ewidencji, udzielania informacji oraz obowiązków sprawozdawczych, o ile jest to wymagane na podstawie przepisów prawa lub postanowień wynikających z układów zbiorowych pracy lub obowiązków wynikających z umowy o pracę, włączając w to dokumenty tekstowe sporządzone i zarchiwizowane w formie elektronicznej (takie jak np. korespondencja) w tych sprawach.

Nie posiadając tych danych nie będziemy mogli zawrzeć z Panią / Panem umowy o pracę względnie kontynuować łączącego nas stosunku pracy. Powyższe dotyczy również wszystkich dobrowolnych świadczeń socjalnych ze strony pracodawcy oraz uczestnictwa w zewnętrznych szkoleniach i warsztatach doskonalenia zawodowego.

Przetwarzanie danych w celu zarządzania systemem i zapewnienia bezpieczeństwa systemu informatycznego

Na podstawie obowiązujących przepisów w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa danych przetwarzana będzie pewna liczba Pani / Pana danych osobowych w celu zarządzania identyfikatorami użytkowników, przypisania użytkownikom systemu prawa dostępu do zasobów sprzętowych i oprogramowania oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa systemu. Powyższe obejmuje dokumenty tekstowe sporządzone i zarchiwizowane w formie elektronicznej (takie jak np. korespondencja) w tych sprawach.

Publikowanie służbowych danych pracownika na stronie internetowej przedsiębiorstwa

W celu umożliwienia klientom oraz dostawcom kontaktu z nami na stronie Internetowej przedsiębiorstwa publikowane będą służbowe dane pracowników dedykowanych do kontaktów zewnętrznych. Powyższe wynika z naszego uzasadnionego interesu w zapewnieniu niezakłóconej działalności przedsiębiorstwa. Jeśli z przyczyn zasługujących na uwzględnienie nie chce Pani / Pan, aby dotyczące Pani / Pana dane zostały opublikowane, wówczas może Pani / Pan wnieść sprzeciw w tym przedmiocie.

Przetwarzanie danych w razie zaistnienia sporów ze stosunku pracy

Jeśli w czasie trwania stosunku pracy lub po jego zakończeniu rozstrzygane będą roszczenia ze stosunku pracy na drodze sądowej, wówczas dane osobowe wymagane w tym celu do prowadzenia postępowania sądowego zostaną przekazane przedstawicielom prawnym oraz sądom.

Przetwarzanie danych podanych dobrowolnie

Podanie danych dotyczących Pani / Pana wyznania religijnego ma charakter dobrowolny i następuje na podstawie zgody wyrażonej przez Panią / Pana, jeśli chciałaby Pani / chciałby Pan korzystać z odpowiednich praw lub zlecić pracodawcy odprowadzanie podatku kościelnego.

Podanie danych kontaktowych w przypadkach nagłych ma charakter dobrowolny i następuje na podstawie zgody wyrażonej przez Panią / Pana.

Każda wyrażona zgoda z osobna może zostać w każdej chwili odwołana. Odwołanie zgody skutkuje tym, iż od tej chwili nie możemy już przetwarzać Pani / Pana danych osobowych w wyżej podanych celach i tym samym niemożliwe staje się korzystanie z odpowiednich praw lub korzyści. W celu odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy kontaktować się z panią Moniką Papis, pod adresem mailowym biura firmy.

Okres przechowywania danych osobowych

Przechowujemy Pani / Pana dane osobowe w ramach obowiązków przechowywania danych określonych w przepisach prawa.

Przysługujące Pani / Panu prawa

Co do zasady przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do danych osobowych, prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych osobowych oraz złożenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 721289613