2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
HEBE Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier/Magazynierka

Wynagrodzenie

5 000 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowaniem i rozmieszczaniem towarów przyjeżdżających do Centrum

  • Przygotowywaniem i wydawaniem towarów dla drogerii i apteki Hebe

  • Poznawaniem specyfiki pracy w różnych jednostkach Centrum Dystrybucji

Nasze wymagania

  • Twoje mocne strony to dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

  • Jesteś dyspozycyjny(a) i odpowiedzialny(a)

  • Masz uprawnienie na wózki widłowe. Jeśli chcesz je dopiero zrobić - również zapraszamy do aplikowania - będziesz mieć u nas taką możliwość

To oferujemy

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego od pierwszego dnia

  • Opieka medyczna za 1 zł dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Kafeteria Benefitów z doładowaniem od pracodawcy 2 razy w roku

  • Obiad z deserem w czasie pracy

  • Bezpłatny dowóz z i do stacji PKP Pruszków oraz okolicznych miejscowości

  • Fizjoterapia w czasie pracy

  • Platforma Mindgram z dostępem do wizyt u specjalistów: np. dietetyk, pscyholog, mentor biznesu

  • Ubezpieczenie na życie w preferencyjnej cenie

  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • Eventy produktowe i prozdrowotne

  • Wynagrodzenie płatne zawsze na czas, do 10 dnia miesiąca

  • Dopłata do karty Multisport

  • Premia roczna uznaniowa

  • Grafik ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem

  • Bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość awansu na stanowiska biurowe w Centrum Dystrybucyjnym lub Biurze Głównym

  • Szacunek i poczucie, że Twoja praca jest dla nas ważna!

Jerónimo Martins Drogerie i Farmacja to sieć ponad 300 drogerii Hebe oferujących najlepsze produkty dla zdrowia i piękna. Należymy do portugalskiej Grupy Jerónimo Martins, w której skład wchodzi m.in. sieć sklepów Biedronka. Zatrudniamy ponad 3 000 Pracowników, a w najbliższej przyszłości planujemy dalej dynamicznie rosnąć, by z czasem stać się liderem w branży drogeryjnej.

Nasi Pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie i liczne benefity. Oferujemy umowę o pracę bez okresu próbnego, premie za dobre wyniki, elastyczny grafik oraz bogaty pakiet socjalny m.in. dostęp do opieki medycznej, kartę Multisport, dostęp do platformy MyBenefit z zasileniem od pracodawcy dwa razy w roku. Dowiedz się więcej na naszej stronie kariery.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 879584814