2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Dąbie
Żabka Polska Sp. z o.o
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier/Magazynierka

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Twoje zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego

  • obsługa skanera

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • segregacja opakowań kaucyjnych

  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • posiadania uprawnień oraz umiejętności kierowania wózkiem widłowym

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • odpowiedzialności, sumienności i zaangażowania w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia miesięczna + dodatek transportowy)

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju (w tym szkoleń pracowniczych)

  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)

  • możliwość budowania wyjątkowej atmosfery pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 912464400